4 GRUDNIA UROCZYSTY PRZEMARSZ

2021-12-06

W dniu 4 grudnia tradycyjnie został zorganizowany przez Komisję Zakładową NSZZ Solidarność wraz z pozostałymi organizacjami związkowymi przemarsz spod pomnika poległych górników przy kopalni Silesia do kościoła św. Barbary. W przemarszu uczestniczyli przedstawiciele dyrekcji PG Silesia, organizacje związkowe działające na PG Silesia, ksiądz proboszcz z parafii św. Barbary, poczty sztandarowe, orkiestra górnicza, władze miasta, Przewodniczący Zarządu Regionu Podbeskidzie Marek Bogusz, poseł na Sejm RP Przemysław Drabek oraz górnicy i ich rodziny. Przemarsz został zakończony mszą św. w kościele św. Barbary. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w powyższym przemarszu. Liczymy, że za rok znowu się spotkamy.