Mistrz świata w boksie gościem NSZZ Solidarność przy PG SILESIA

2019-07-08

Młodzieżowy Mistrz Świata Federacji WBC, Mistrz Świata Federacji IBC, Mistrz Krajów Nadbałtyckich Federacji WBC, Mistrz Intercontinental Federacji WBAA Damian Jonak odwiedził siedzibę Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność. 31 maja 2019 roku podczas comiesięcznego zebrania Komisji zakładowej zaszczycił nas swoją obecnością Mistrz Świata w boksie oraz członek NSZZ Solidarność Damian Jonak. Nasz mistrz spotkał się z członkami Komisji Zakładowej. Spotkanie obfitowało szeregiem ciekawych historii z życia zawodowego boksera od przygotowań do walk, ringu oraz regeneracji po walkach. Po spotkaniu Przewodniczący Grzegorz Babij wręczył naszemu gościowi pamiątkę oraz zaprosił na tegoroczną Karczmę Piwną, która odbędzie się 3 grudnia tego roku. Zaproszenie wstępnie zostało przyjęte, a więc będzie szansa spotkania z bokserem w szerszym gronie. Na zakończenie życzyliśmy naszemu koledze samych sukcesów sportowych i nie tylko.